Rezervovat stůl Rezervujte si stůl zdarma, pohodlně a spolehlivě s Restu.cz
Telefonická rezervace +420 702 074 677

Obchod

Obchod Locanda Emanuele zaútočí na všechny Vaše smysly. Vstoupíte a nebudete vědět, kam se dříve podívat. Například nabídka vín je tak rozsáhlá, že zabírá celou stěnu. Pokračujete dále a ucítíte vůni čerstvě upečeného italského domácího chleba casereccio, baget či focaccia, které náš pekař právě pokládá ještě teplé na pult. Neudržíte se a musíte vše ochutnat – naše pečivo je neuvěřitelné a chutná ještě lépe než voní.

Ve speciálních chladících vitrínách upoutá Vaši pozornost pestrá nabídka různých druhů sýrů z mnoha koutů Itálie a zavěšené oblíbené sušené šunky či různé klobásky té nejlepší kvality. To vše od špičkových dodavatelů.

Kromě toho jsou v našem obchodě samozřejmostí delikatesy jako například těstoviny rozličných tvarů vč. u nás vyráběných, kávy, olivové oleje mnoha příchutí, balzamica, různá pesta či jiné domácí omáčky k těstovinám, marmelády, nakládané pochoutky nebo tradiční italské sušenky a výborné čokolády. Mnozí z vás zajisté ocení nabídku bezlepkových a bio potravin.

Pokud si chcete večeři připravit doma, oceníte nabídku čerstvých ryb a mas, těstovin a dalších potřebných ingrediencí. Garantujeme Vám velmi příjemný večer.

Na závěr se na Vás z vitríny usmějí dezerty tak neodolatelné, že se právě kvůli nim budete rádi a pravidelně do Locanda Emanuele vracet.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.